Profil a filosofie kliniky

Klinika Silesia Medical byla založena v r. 1992 s cílem poskytnout kvalitní komplexní péči pod jednou střechou. Naší filozofií je špičková péče s citlivým přístupem tak, aby se pacient stal spokojeným klientem. K tomu nám pomáhá nejmodernější zdravotnická technika a vysoká odbornost personálu. Služby Vám zde poskytne  praktický lékař pro dospělé i děti, gynekolog i stomatolog. Při potížích s prsy oceníte naše mamocentrum, mamografie hraje klíčovou úlohu při vyšetření prsou, mamografický screening je zásadní při preventivním vyšetření prsu. Mladé ženy využijí ultrazvukové vyšetření prsou. Denzitometr Vám pak vyšetří kvalitu Vašich kostí. Chirurg, internista, kožní lékař či onkolog svými službami dotvářejí komplexnost péče. A pokud jste zcela zdraví a zajímá Vás  hubnutí či omlazení, je zde pro Vás naše obezitologie či plastická chirurgie.

Rádi Vás na naší klinice přivítáme !

Klient na prvním místě je primárním cílem našeho poslání. Věříme, že zdravotnická péče se musí soustředit na potřeby, přání a požadavky klientů a jejich rodin.
  • příjemné prostředí kliniky pomáhá odbourat zbytečný stres
  • používáme nejmodernější přístrojové vybavení
  • moderní postupy v medicíně jsou pro nás samozřejmostí
  • ordinujeme od časných ranních až do večerních hodin
  • máte možnost objednat se na vyšetření, čekat nebudete dlouho
  • operujeme v režimu jednodenní chirurgie, po zákroku budete co nejdříve doma
  • jsme smluvním partnerem zdravotních pojišťoven, standardní péče je u nás bezplatná

Profesionalita

U nás je dána prvotřídními odborníky z řad lékařů a péčí dobře vyškoleného personálu z řad sester. Pracují u nás nejlepší specialisté, kteří aplikují nejnovější poznatky lékařské péče do praxe. Ale dobří lékaři a péče sester nestačí. Moderní péče vyžaduje adekvátní vybavení. Průběžně investujeme abychom měli co nejmodernější techniku. Víme, že klinika nemůže dosáhnout svých možností, jestliže nemá zodpovědný a efektivní management, který dostane svým závazkům.

Empatie

Jsme si vědomi toho, že když nás navštíví klienti, mnohdy cítí bolest nebo se bojí. Jsme zodpovědni za to, aby se cítili příjemně, abychom zmírnili jejich starosti a strach, abychom je podpořili emočně i mentálně a abychom jim a jejich rodinám pomohli při léčbě.

Poctivost

Snažíme se být poctivými. Dokonce i tehdy, když máme špatné zprávy. Jsme poctiví k našim klientům, mezi sebou a ke všem, se kterými jsme ve kontaktu.

Smluvní vztahy


© Petr Sonnenschein | SPOJENEC