Problémy intimních partií ovlivňují nejen Váš osobní komfortní pocit, ale také soužití s partnerem. 80 % žen, které prochází menopauzou, trápí vaginální suchost, infekce, výtoky, a s tím spojená vyšší bolestivost při pohlavním styku. Podobné problémy zažívají ženy po těhotenství či při kojení. Tento intimní diskomfort účinně řeší kyselina hyaluronová DESIRIAL®, která je speciálně vyvinutá pro intimní oblast žen a tělu je přirozenou látkou...


Co je DESIRIAL®

Produktovou řadu DESIRIAL® francouzské inovativní společnosti Laboratoires Vivacy v České republice uvádí Aesthe-Med s.r.o. Jedná se o injekčně aplikovaný gel na bázi kyseliny hyaluronové. V čem spočívají jeho výhody? Právě v kyselině hyaluronové, která se v těle běžně nachází a není tak pro něj cizí látkou. Splňuje funkci hydratační a regenerační. Výplň DESIRIAL® zachovává přirozený objem velkých stydkých pysků a hydratuje vulvovaginální oblast.

Pozornost si zaslouží i fakt, že DESIRIAL® je první výplní svého druhu v Evropě, která je registrovaná jako zdravotnický prostředek a získala označení CE. Splňuje všechny požadavky normy bezpečnosti a ochrany zdraví.


Pro koho je ošetření kyselinou hyaluronovou vhodné:

prakticky pro každou ženu, kterou trápí estetické i funkční intimní problémy. Nejčastěji je zákrok vyhledávaný po porodu, při kojení, při užívání antikoncepce a v období menopauzy. Vzhled i funkčnost intimních partií je ovlivňován přirozeným stárnutím nebo změnou množství estrogenu v těle. DESIRIAL® je vhodný nejen k omlazení intimních partií, ale pozitivně působí jako prevence zanesení infekce do intimní oblasti.


S jakými problémy DESIRIAL® konkrétně pomůže:

 • s vaginální suchostí
 • s napětím pokožky v intimních partiích
 • s výtoky
 • s vaginálními infekcemi
 • s infekcemi močových cest
 • s nedostatečnou elasticitou a hydratací vaginy
 • s citlivostí vaginy
 • s bolestivostí při sexu, která je způsobená suchostí sliznice
 • s omlazením intimních partií

Jak probíhá omlazení vaginy výplní DESIRIAL®

Před samotným omlazením se intimní partie dezinfikuje a velmi tenkou jehličkou se aplikuje lokální anestetikum. Samotná aplikace výplně se provádí tenkou kanylou. Někdy postačí pouze anestetický krém.

Následně se tenkou kanylou aplikuje výplň DESIRIAL® s kyselinou hyaluronovou. Zákrok je díky speciální kanyle spíše nepříjemný, ale určitě není bolestivý. Celé ošetření se provádí ambulantně a trvá 20-30 minut. Pokud si budete přát anestetický krém, počítejte s 15-20 minutami navíc.

Při omlazení poševní sliznice je efekt okamžitý. V případě aplikace u velkých stydkých pysků se efekt dostaví během dvou týdnů. Kyselina hyaluronová po tu dobu na sebe váže vodu a výplň zvětšuje svůj objem. Po dvou týdnech se právě proto dochází na kontrolu, kde ošetřující lékař kontroluje dostatek aplikované výplně, případně ji doplní.


Cena ošetření:

 • Je dána dle množství spotřebovaného materiálu, běžně se pohybuje v rozmezí od 2000 Kč do 15000 Kč.
 • Přesná cena je vždy stavovena při bezplatné konzultaci před ošetřením.


© Petr Sonnenschein | SPOJENEC