Naše filozofie

Číst 28820 krát Naposledy změněno neděle, 04 prosinec 2016 17:10
Ohodnotit tuto položku
(24 hlasů)

Klient na prvním místě je primárním cílem našeho poslání. Věříme, že zdravotnická péče se musí soustředit na potřeby, přání a požadavky klientů a jejich rodin.

Profesionalita
  • Když klienti navštíví naši kliniku, dostane se jim skvělé zdravotnické péče. Profesionalita u nás není jen obecným slovem. Na naší klinice je dána prvotřídními odborníky z řad lékařů a péčí dobře vyškoleného personálu z řad sester. Jsme rádi, že u nás pracují nejlepší specialisté, kteří aplikují nejnovější poznatky a metody lékařské péče do praxe tak, aby mohli poskytnout  našim klientům péči té nejvyšší kvality a nejvhodnější a nejefektivnější léčení.

  • Na naší klinice máme nejnižší fluktuaci sester. Náš sesterský tým má velké zkušenosti, je dobře vyškolen a pracuje jako tým při poskytování kvalitní péče našim klientům.

  • Ale dobří lékaři a péče sester nestačí. Moderní lékařská péče vyžaduje, aby byla klinika adekvátně vybavena. Průběžně investujeme tak, aby naši lékaři a sestry měli k dispozici k poskytování zdravotní péče jen tu nejlepší a nejmodernější zdravotnickou techniku a mohli tak poskytnout našim klientům prvotřídní lékařskou péči. A nakonec - víme, že klinika nemůže dosáhnout svých možností, jestliže nemá zodpovědný a efektivně ustanovený management, který dostane svým závazkům.

Empatie
  • Jsme si vědomi toho, že když nás navštíví klienti, mnohdy cítí bolest nebo se bojí. Jsme zodpovědni za to, aby se cítili příjemně, abychom zmírnili jejich starosti a strach, abychom je podpořili emočně i mentálně a abychom jim a jejich rodinám pomohli při léčbě.

Poctivost
  • Snažíme se být poctivými. Dokonce i tehdy, když máme špatné zprávy. Jsme poctiví k našim klientům, mezi sebou a ke všem, se kterými jsme ve kontaktu.