Mgr. Radka Ichnovská

Mgr. Radka Ichnovská

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S potěšením si Vám dovolujeme oznámit, že od 4. 11. 2019 otevíráme novou ordinaci praktického lékaře v budově kliniky Silesia Medical.

Chcete se bez námahy zbavit nežádoucích chloupků? Máme pro Vás účinné a trvalé řešení!

Chystáme pro Vás zcela novou ordinaci praktického lékaře pro dospělé v budově kliniky Silesia Medical.

Na základě oznámení společnosti O2 nebudou ve dnech 10. a 11. 7. 2019 (středa a čtvrtek) od 8-20h fungovat pevné telefonní linky z důvodu stavebních prací u pozemních komunikací v naší oblasti.

08 Mar

OVAHELP

Zveřejněno v Aktuality

Šetrný mamograf na klinice Silesia Medical nyní dostupnější

 

Dovolujeme si vám s potěšením oznámit, že jsme v rámci reakreditačního řízení vedeného Ministerstvem zdravotnictví ČR splnili podmínky pro poskytování služeb mamografického screeningu a obdrželi akreditaci pro následující tříleté období.

 

Myslíte na zdraví své a svých blízkých? Chtěli byste udělat radost a věnovat dárkový poukaz na libovolné zdravotní služby poskytované naším zdravotnickým zařízením?

Chcete se bez námahy zbavit nežádoucích chloupků? Máme pro Vás účinné řešení!

22 May

Nařízení EU 2016/679

Zveřejněno v Aktuality

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 O ochraně fyzických osob, které zajistí přísnější pravidla ochrany Vašich osobních údajů, si Vás dovolujeme informovat, že plníme opatření vyplývající z tohoto nového Nařízení.

10 May

Posila v našem týmu

Zveřejněno v Aktuality

Tým našich gynekologů byl posílen o zkušenou atestovanou a empatickou lékařku MUDr. Michaelu Rolnou, která je k dispozici Vám, našim klientkám z gynekologie, ale i Vám, které si svého nového gynekologa teprve hledáte.

Strana 1 z 5