pondělí, 05 listopad 2018 11:11

Omlazení intimních partií žen

Napsal(a)  Zveřejněno v Aktuality
Číst 1534 krát Naposledy změněno středa, 07 listopad 2018 12:00
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Bolestivý sex, vaginální suchost, infekce: řešení trvá jen 30 minut a bezbolestně.

 

Problémy intimních partií ovlivňují nejen Váš osobní komfortní pocit, ale také soužití s partnerem. 80 % žen, které prochází menopauzou, trápí vaginální suchost, infekce, výtoky, a s tím spojená vyšší bolestivost při pohlavním styku. Podobné problémy zažívají ženy po těhotenství či při kojení. Tento intimní diskomfort účinně řeší kyselina hyaluronová DESIRIAL®, která je speciálně vyvinutá pro intimní oblast žen a tělu je přirozenou látkou...

 

Co je DESIRIAL®

Produktovou řadu DESIRIAL® francouzské inovativní společnosti Laboratoires Vivacy v České republice uvádí Aesthe-Med s.r.o. Jedná se o injekčně aplikovaný gel na bázi kyseliny hyaluronové. V čem spočívají jeho výhody? Právě v kyselině hyaluronové, která se v těle běžně nachází a není tak pro něj cizí látkou. Splňuje funkci hydratační a regenerační. Výplň DESIRIAL® zachovává přirozený objem velkých stydkých pysků a hydratuje vulvovaginální oblast.

 

Pozornost si zaslouží i fakt, že DESIRIAL® je první výplní svého druhu v Evropě, která je registrovaná jako zdravotnický prostředek a získala označení CE. Splňuje všechny požadavky normy bezpečnosti a ochrany zdraví.

Pro koho je ošetření kyselinou hyaluronovou vhodné:

prakticky pro každou ženu, kterou trápí estetické i funkční intimní problémy. Nejčastěji je zákrok vyhledávaný po porodu, při kojení, při užívání antikoncepce a v období menopauzy. Vzhled i funkčnost intimních partií je ovlivňován přirozeným stárnutím nebo změnou množství estrogenu v těle. DESIRIAL® je vhodný nejen k omlazení intimních partií, ale pozitivně působí jako prevence zanesení infekce do intimní oblasti.

 

S jakými problémy DESIRIAL® konkrétně pomůže:

 • s vaginální suchostí
 • s napětím pokožky v intimních partiích
 • s výtoky
 • s vaginálními infekcemi
 • s infekcemi močových cest
 • s nedostatečnou elasticitou a hydratací vaginy
 • s citlivostí vaginy
 • s bolestivostí při sexu, která je způsobená suchostí sliznice
 • s omlazením intimních partií

 

Jak probíhá omlazení vaginy výplní DESIRIAL®

Před samotným omlazením se intimní partie dezinfikuje a velmi tenkou jehličkou se aplikuje lokální anestetikum. Samotná aplikace výplně se provádí tenkou kanylou. Někdy postačí pouze anestetický krém.

 

Následně se tenkou kanylou aplikuje výplň DESIRIAL® s kyselinou hyaluronovou. Zákrok je díky speciální kanyle spíše nepříjemný, ale určitě není bolestivý. Celé ošetření se provádí ambulantně a trvá 20-30 minut. Pokud si budete přát anestetický krém, počítejte s 15-20 minutami navíc.

 

Při omlazení poševní sliznice je efekt okamžitý. V případě aplikace u velkých stydkých pysků se efekt dostaví během dvou týdnů. Kyselina hyaluronová po tu dobu na sebe váže vodu a výplň zvětšuje svůj objem. Po dvou týdnech se právě proto dochází na kontrolu, kde ošetřující lékař kontroluje dostatek aplikované výplně, případně ji doplní.

 

Cena ošetření:

je dána dle množství spotřebovaného materiálu, běžně se pohybuje v rozmezí
od 2000 Kč do 15000 Kč.
Přesná cena je vždy stavovena při bezplatné konzultaci před ošetřením.

2 komentáře

 • Zanechat komentář Mgr. Radka Ichnovská pondělí, 02 září 2019 14:38 napsal(a) Mgr. Radka Ichnovská

  Dobrý den paní Pyšová, objednali jsme Vás na bezplatnou konzultaci k MUDr. Radomírovi Ichnovskému na 25. 9. na 8:20h. Děkujeme za Váš zájem a budeme se těšit. S pozdravem recepce Silesia Medical

 • Zanechat komentář Pavla Pyšová sobota, 31 srpen 2019 06:52 napsal(a) Pavla Pyšová

  Prosím o termín ke konzultaci ohledně omlazeni intimních partií.

  Děkuji,
  Pavla Pyšová.

Zanechat komentář

Položky označené * jsou povinné