pátek, 19 říjen 2018 08:14

Epilace laserovým paprskem

Napsal(a)  Zveřejněno v Aktuality
Číst 1080 krát Naposledy změněno úterý, 23 říjen 2018 07:20

Chcete se bez námahy zbavit nežádoucích chloupků? Máme pro Vás účinné řešení!


Nabízíme epilaci laserovým paprskem, která ničí vlasový kořínek, působí na všechny barvy a tloušťky chloupků, je možné ji použít na kterékoli místo těla - podpaží, třísla, intimní partie, horní ret, oblast mezi obočím, lýtka, záda, zkrátka kdekoli tam, kde Vás chloupky trápí.

 

Epilace je bezbolestná a rychlá (pro dosažení dlouhodobého efektu doporučujeme 4-5 sezení v rozsahu 4-6 týdnů). Můžete začít již nyní!

 

Odložte žiletku, stojek či pinzetu a objednejte se přímo k epilaci na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 


Vaše klinika

2 komentáře

  • Zanechat komentář Mgr. Radka Ichnovská pondělí, 14 leden 2019 10:17 napsal(a) Mgr. Radka Ichnovská

    Dobrý den paní Mrkvicová, obdrželi jsme Váš dotaz a sdělujeme následující. Náš operační laser má program pro odstranění i světlých chloupků, je třeba také ale dodržet plánované rozestupy mezi jednotlivými ošetřeními. Co se týká žilek v obličeji - objednejte se prosím na konzultaci zdarma k MUDr. Radomíru Ichnovskému, musí shlédnout stav, nelze Vám takto na dálku odpovědět. Telefonní číslo do recepce na objednání se je 596910551, 596910378 nebo 775998797. Děkujeme za pochopení, s pozdravem vyřizuje Ichnovská

  • Zanechat komentář Eva Mrkvicová neděle, 06 leden 2019 17:49 napsal(a) Eva Mrkvicová

    Dobrý den. Mám zkušenost z laserovým odstraněním chloupků v obličeji. Laserem se ovšem odstranily pouze tmavé chloupky. Ještě jsem se nesetkala s tím, že by někde dokázali odstranit chloupky světlé nebo šedivé. U vás čtu, že to umíte. Bylo by to super a kdyby to tak bylo, tak se okamžitě objednám))) A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli odstraňujete žilky v obličeji? Děkuji za odpověď. Eva Mrkvicová

Zanechat komentář

Položky označené * jsou povinné