úterý, 22 květen 2018 13:15

Nařízení EU 2016/679

Napsal(a)  Zveřejněno v Aktuality
Číst 1285 krát Naposledy změněno úterý, 22 květen 2018 16:30

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 O ochraně fyzických osob, které zajistí přísnější pravidla ochrany Vašich osobních údajů, si Vás dovolujeme informovat, že plníme opatření vyplývající z tohoto nového Nařízení.

Vážené klientky, vážení klienti soukromého zdravotnického zařízení Silesia Medical s.r.o., děkujeme za Vaši dosavadní projevenou důvěru a dovolujeme si Vás v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 O ochraně fyzických osob, které zajistí přísnější pravidla ochrany Vašich osobních údajů, informovat, že plníme opatření vyplývající z tohoto nového Nařízení. V souladu s ním Vám chceme sdělit, že i po 25. 5. 2018, kdy vejde v platnost toto Nařízení, můžete i nadále využívat svou elektronickou adresu ke komunikaci s klinikou. Naše zdravotnické zařízení také může využívat Vámi uvedenou e-mailovou adresu k zasílání důležitých informací ohledně provozu kliniky v rozsahu námi poskytované zdravotní péče.

 

Vámi poskytnutá e-mailová adresa je klinikou Silesia Medical využívána pouze pro účely zasílání elektronických receptů, informací a aktualit a tak jako doposud, máte možnost zasílání odmítnout a právo nechat vymazat tento údaj (e-mailovou adresu) z Vaší zdravotní dokumentace.

 

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány podle platné legislativy a v žádném případě nejsou prostřednictvím naší kliniky předávány třetí straně k marketingovému či jinému využití!

 

Dovolujeme si Vás upozornit, že není pro nás technicky možné oddělit zasílání aktualit a dalších novinek z naší kliniky od možnosti využívat e-mailovou adresu k zaslání e-receptu či jiné informace (např. objednání příští návštěvy či připomenutí termínu preventivní prohlídky).

 

V případě, že si nepřejete nic měnit, není potřeba další souhlas dávat!

 

Pokud by Vám bylo cokoli nejasné, obraťte se prosím pro dotazy a upřesnění této problematiky na pověřence Silesia Medical na adrese: kvalita@ silesiamedical.cz


pdfINFORMACE PRO PACIENTY O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ - pdf ke stažení443.36 KB

 

V Ostravě-Porubě 18. 5. 2018

 

vedení kliniky Silesia Medical

Zanechat komentář

Položky označené * jsou povinné