úterý, 02 leden 2018 16:20

Odvoz na preventivní vyšetření prsů

Napsal(a)  Zveřejněno v Aktuality
Číst 2028 krát Naposledy změněno středa, 03 leden 2018 10:56
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Centrum pro nemoci prsu kliniky Silesia Medical v Ostravě-Porubě nabízí nově svým stávajícím i novým klientkám odvoz na preventivní vyšetření prsů.

Využít tuto službu mohou zejména ženy ze vzdálených oblastí Karviné, Rychvaldu, Havířova, Bohumína, Hlučínska a okolí. Vycházíme takto vstříc ženám, pro které se stala doprava na screeningové mamografické vyšetření problémem, a tak jej často, ač mají toto vyšetření jednou za dva roky plně hrazeno svou zdravotní pojišťovnou, nemohou absolvovat.

Pro koho je služba určena?

Nabídka platí pro všechny klientky, které chtějí využít tuto službu k dopravě na mamografické vyšetření na kliniku Silesia Medical v Ostravě.

Jak služba probíhá prakticky?

Po objednávce na vyšetření si klientka s operátorkou kliniky (telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu) domluví termín a také konkrétní nástupní místo v městě, kde klientka bydlí. Ve smluvenou dobu je klientka vyzvednuta, odvezena na vyšetření a poté dopravena zpět na stejné nástupní místo.

Co je k vyšetření potřeba?

Klientka si s sebou přinese pouze žádanku na mamografické vyšetření od svého gynekologa či praktického lékaře a kartičku své pojišťovny (případně identifikační kartu klienta kliniky Silesia Medical, pokud ji má už z předešlé návštěvy).

Je provedení mamografického vyšetření bolestivé?

Opravdu není, obavy jsou zbytečné, neboť vyšetření je provedeno na moderním digitálním přístroji, který umožňuje rychlé a komfortní provedení vyšetření bez bolesti a zbytečné radiační zátěže pro klientku. Samozřejmostí je vysoce profesionální, citlivý a empatický přístup zdravotnického personálu. Neméně důležité jsou technické možnosti přístroje, jejichž hlavním přínosem je vysoký kontrast výsledného obrazu s využitím dalšího počítačového zpracování, které umožňuje odhalit i malá podezřelá ložiska včas!

Jaká je cena za odvoz?

Služba je zpoplatněna částkou ve výši 100,-Kč včetně odvozu zpět.

Jak se objednat?
 • Pro objednání na vyšetření a v případě dalších dotazů využijte telefonní kontakt: 733 534 437
 • e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

4 komentáře

 • Zanechat komentář Mgr. Radka Ichnovská čtvrtek, 26 duben 2018 09:21 napsal(a) Mgr. Radka Ichnovská

  Dobrý den paní Jagiellová, ano, je možno si objednat odvoz, vzhledem k tomu, že jste naše klientka a máme Váš telefon, budeme Vás telefonicky kontaktovat ohledně konkrétního data odvozu z Karviné. Děkujeme.

 • Zanechat komentář Jagiellová Danuše pondělí, 23 duben 2018 11:04 napsal(a) Jagiellová Danuše

  Dobrý den 2.5.2018 jsem objednaná na vysetření prsu, bylo by možné si objednat odvoz.
  Nastupní místo Karviná.Děkuji za odpověd
  Danuše Jagiellová Karviná

 • Zanechat komentář Mgr. Radka Ichnovská pondělí, 09 duben 2018 10:43 napsal(a) Mgr. Radka Ichnovská

  Dobrý den paní Holeszová, děkujeme za Vaši žádost o odvoz na vyšetření prsu z Bohumína. Dnes Vás bude kontaktovat naše operátorka mailem a pošle Vám konkrétní termín na Váš e-mail, který je zde pod Vaším dotazem uveden. Děkujeme.

 • Zanechat komentář Jana Holeszová středa, 04 duben 2018 11:59 napsal(a) Jana Holeszová

  Dobrý den, chtěla bych se objednat na kontrolní vyšetření prsu mamo a sono.
  Nástupní místo Bohumín. Děkuji za odpověď
  Jana Holeszová, Bohumín

Zanechat komentář

Položky označené * jsou povinné