Prio a Jižní Listy 5/2020

Prio a Jižní Listy 5/2020

Špičkový ultrazvukový přístroj pomáhá ženám.

Jedinečný ultrazvukový přístroj Medison Hera W9 zakoupila ostravská klinika pro své klientky a je tak v naší zemi vůbec prvním pracovištěm, které disponuje touto technikou nejvyšší třídy. Přístroj umožňuje lékařům určit maximálně přesnou diagnostiku vrozených vývojových vad plodu, 4D vyšetření plodu a stejně tak i detailní vyšetření nádorů ženských pohlavních orgánů.

„Přístroj poskytuje 4D ostrý obraz a tím jsou lépe zobrazeny struktury plodu. Rovněž při klasickém gynekologickém vyšetření máme lepší a čitelnější zobrazení,“ pochvaluje si nejmodernější techniku gynekolog kliniky MUDr. Zdeněk Kuras.

Díky prvotřídnímu unikátnímu vybavení a erudici lékařů nyní klinika Silesia Medical nabízí nastávajícím maminkám podrobné ultrazvukové vyšetření. Buď tzv. velký neboli genetický ultrazvuk se zaměřením na diagnostiku vrozených vývojových vad plodu, nebo kombinaci ultrazvukového vyšetření a biochemického vyšetření, tzv. kombinovaný test (prvotrimestrální screening), který odhaluje vrozené vady v 1. třetině těhotenství.

Mnohé těhotné ženy jistě využijí možnost odnést si 4D ultrazvukový záznam plodu na USB či barevných fotografiích.

Těšíme se na Vás v našich ordinacích
Vaše klinika Silesia Medical