Odvoz na preventivní vyšetření prsů

Odvoz na preventivní vyšetření prsů

Centrum pro nemoci prsu kliniky Silesia Medical v Ostravě-Porubě nabízí nově svým stávajícím i novým klientkám odvoz na preventivní vyšetření prsů.

Využít tuto službu mohou zejména ženy ze vzdálených oblastí Karviné, Rychvaldu, Havířova, Bohumína, Hlučínska a okolí. Vycházíme takto vstříc ženám, pro které se stala doprava na screeningové mamografické vyšetření problémem, a tak jej často, ač mají toto vyšetření jednou za dva roky plně hrazeno svou zdravotní pojišťovnou, nemohou absolvovat.

Pro koho je služba určena?

  • Nabídka platí pro všechny klientky, které chtějí využít tuto službu k dopravě na mamografické vyšetření na kliniku Silesia Medical v Ostravě.

Jak služba probíhá prakticky?

  • Po objednávce na vyšetření si klientka s operátorkou kliniky (telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu) domluví termín a také konkrétní nástupní místo v městě, kde klientka bydlí. Ve smluvenou dobu je klientka vyzvednuta, odvezena na vyšetření a poté dopravena zpět na stejné nástupní místo.

Co je k vyšetření potřeba?

  • Klientka si s sebou přinese pouze žádanku na mamografické vyšetření od svého gynekologa či praktického lékaře a kartičku své pojišťovny (případně identifikační kartu klienta kliniky Silesia Medical, pokud ji má už z předešlé návštěvy).

Je provedení mamografického vyšetření bolestivé?

  • Opravdu není, obavy jsou zbytečné, neboť vyšetření je provedeno na moderním digitálním přístroji, který umožňuje rychlé a komfortní provedení vyšetření bez bolesti a zbytečné radiační zátěže pro klientku. Samozřejmostí je vysoce profesionální, citlivý a empatický přístup zdravotnického personálu. Neméně důležité jsou technické možnosti přístroje, jejichž hlavním přínosem je vysoký kontrast výsledného obrazu s využitím dalšího počítačového zpracování, které umožňuje odhalit i malá podezřelá ložiska včas!

Jaká je cena za odvoz?

  • Služba je zpoplatněna částkou ve výši 100,-Kč včetně odvozu zpět.

Jak se objednat?